Blok ekonomiczny

obejmuje zajęcia, które uczą właściwych nawyków związanych z oszczędzaniem, planowaniem wydatków, inwestowaniem. Uczestnik zdobywa wiedzą na temat tego, jak być świadomym i bezpiecznym konsumentem i jak produkt trafia na półkę sklepową.


Finanse za pan brat

Zapraszam na kurs "Finanse za pan brat". Poznacie tu ważne tajniki pieniądza, pokażę Wam, dlaczego niektórzy ludzie są milionerami, a innym nie starcza do pierwszego. Nauczę Was oszczędzać i myśleć o pieniądzach tak, jak robią to ludzie sukcesu.

Prowadzący: dr Łukasz Prysiński

Zobacz zapowiedź kursu


Zmysłowy zawrót głowy - czyli mózg na zakupach

Świat centrów handlowych i sklepów to współczesna zmysłowa dżungla. Człowiek jako zwierz poluje i poszukuje. Uczestnicząc w kursie „Zmysłowy zawrót głowy – czyli mózg na z@kupach”

Dowiesz się jak działa ludzki mózg gdy jesteś na zakupach? Jak działa mechanizm decyzyjny? Jakie triki stosują sprzedawcy by przekonać Cię do kupna różnorodnych dóbr i jak nie dać się zwariować?

Prowadzący:
dr Katarzyna Kolasińska-Morawska

Zobacz zapowiedź kursuZwycięzcy biorą wszystko - negocjacje czas zacząć

Negocjacje to część życia każdego z nas. To rozmowa dzięki której jesteśmy w stanie zdobyć to, czego pragniemy, wyrazić swoje potrzeby, a następnie je zaspokoić. Negocjujemy od chwili narodzin, ponieważ właśnie wtedy wydajemy pierwszy krzyk, informując świat: „Jestem, czemu tu tak zimno? Zjadłbym coś, a potem poszedłbym spać”, choć nie byliśmy świadomi faktu, że wymieniamy argumenty z otoczeniem.

Uczestnicząc w kursie dowiesz się jak skutecznie negocjować, nauczysz się rozumieć uczucia i postawy innych, nauczysz się bycia negocj@torem w swoich własnych sprawach

Prowadzący: dr Ewa Stroińska

Zobacz zapowiedź kursu


Logistyka - czyli jak zamówić klocki lego

Szybka decyzja zakupowa – to dobra decyzja. Wirtualne zakupy to dodatkowa przyjemność, bo w krótkim czasie możesz odwiedzić masę sklepów. Co jest potrzebne, żeby kupić klocki LEGO? Proces zakupów trzeba dokładnie zaplanować, wybrać sklep, wybrać ten właściwy komplet LEGO i działać…

Poznasz kilka ścieżek – od czego trzeba zacząć, jak realizować i jak doskonalić ten proces. Jest to początek długiej i ekscytującej drogi do własnego, kolejnego kompletu LEGO!

Prowadzący: dr Danuta Janczewska

Zobacz zapowiedź kursu