Blok społeczno-humanistyczny

skierowany do młodzieży, którą interesują procesy, zjawiska i relacje społeczne, zagadnienia filozoficzne, do poszukiwaczy odpowiedzi na nurtujące pytania oraz prawidłowych postaw we współczesnym, zwirtualizowanym , świecie.


Filozofia P@O-Linka

Kurs filozofii P@O-linka nie uczy w tradycyjnym sensie, ale zachęca do tego, żeby samemu otworzyć się na uczenie i na pytania o świat, siebie i te wszystkie ważne rzeczy, które z wiekiem traktujemy jako tak ważne, że aż nieistotne. ;-) A przecież od tego, czy zastanowimy się nad sobą zależy czy dobrze będziemy w stanie pokierować naszym życiem. Filozofia to umiłowanie mądrości, zatem kurs ten zachęca do tego, aby starać się być mądrym. Na nim poznacie paru wybitnych przedstawicieli świata filozofii, bo czasem warto posłuchać innych, aby samemu zagrzać się do myślenia.

Prowadzący: dr Adam Gogacz

Zobacz zapowiedź kursu


Współpraca popłaca

W epoce społeczeństwa informacyjnego umiejętność pracy w zespole jest często sposobem na sprawne działanie.
W trakcie kursu dowiecie się jakie są zasady i warunki skutecznej współpracy. Przekonacie się, że wspólne działanie nie tylko pozwala osiągnąć zamierzony cel ale również buduje więzi i relacje między osobami, które tworzą zespół.

Prowadzący: mgr inż. Marta Brzozowska

Zobacz zapowiedź kursuOd P@O-Linka do sukcesu
- czyli jak Cię widzą tak Cię piszą

Pierwsze wrażenie jest bezcenne: podczas rozmowy z nauczycielem, kolegą czy znajomymi. Uczestnicząc w kursie od „Paolinka do sukcesu – czyli j@k cię widzą t@k cię piszą”, nauczysz się jak dobrze zaprezentować się, by odnieść zamierzony rezultat. Dowiesz się o zasadach przestrzegania norm savoir vivre zarówno w piśmie, mowie, ubiorze czy gestach.

Prowadzący: dr Justyna Trippner

Zobacz zapowiedź kursu


P@O-Link złapany w sieć

Czy dałeś się już złowić markom w sieć mediów społecznościowych? A może to Ty chciałbyś złapać złotą rybkę?

Jeśli zależy Ci na tym, aby dowiedzieć się jakimi prawami rządzą się połowy w hiperprzestrzeni, czym jest kontent, real time marketing i shopping experience online zapraszam Cię na mój kurs :)

Prowadzący:
dr Dominika Kaczorowska-Spychalska

Zobacz zapowiedź kursu